Casa Para Feriado
Casa Para Feriado kan huse 6 gæster i nærheden af Gruta Sao Thome. Hyggelig indkvartering består af 1 soveværelser, et fuldt udstyret køkken og 1 badeværelser.
Ladeira do Amendoim ligger 3 km fra stedet, mens Mirante de Sao Thome das Letras ligger 500 m derfra. Det er 5 -minutters gåtur fra São Tomé das Letras bymidte. Pub Valeu bar befinder sig 100 meter fra denne indkvartering. Du kan komme til Cachoeira do Flávio om få minutter i bil.
- Lokale seværdigheder
- Toca cave Lion200 m
- Gruta Sao Thome400 m
- Tv Sao Tome Das Letras100 m
- Toca do Picu e Pedra da Bruxa500 m
- Stone Church100 m
- Mirante de Sao Thome das Letras400 m
- São Tomé-kirken400 m
- Lufthavne
- Varginha lufthavn82 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvilke berømte vartegn ligger tæt på Casa Para Feriado?
Gruta Sao Thome og Matriz de Sao Thome Church er blandt de seværdigheder, der ligger i nærheden af Casa Para Feriado. - ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Casa Para Feriado?
Gæster på Casa Para Feriado kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Para Feriado?
Du kan bo på Casa Para Feriado med dit kæledyr.